Instruktor fitness - trenérský kurz

Staňte se skvělými a komplexními trenéry s naším trenérským kurzem

Jedinečný trenérský kurz využívající principy moderní vývojové kineziologie - jediný na českém trhu!

Proč zvolit právě náš kurz?


 

ŠKOLITELÉ

Kurzem Vás provedou školitelé s dlouholetými zkušenostmi, kteří si zakládají na profesionálním, ale zároveň přátelské vystupování. U nás se nebudete stydět na cokoliv zeptat, protože i my jsme také kdysi začínali. Zaměřujeme se na využívání principů moderní vývojové kineziologie, která nám dává největší smysl jak ve oblasti sportu, tak v oblasti každodenního života. 

 

FILOZOFIE

Cílem našeho kurzu je vyškolit schopné trenéry, kteří budou se svými klienty pracovat na nejvyšší možné úrovni. Po absolvování kurzu dokážete zhodnotit stav pohybového aparátu klienta, odhalit případné přetížení, a na základě toho vybrat a zpracovat vhodný cvičební plán. 

 

PRO KOHO JE KURZ URČENÝ

Náš trenérský kurz je určen všem, které zajímá pohyb a chtějí se dozvědět více o tom, jak pohyb vzniká a co udělat pro to, abychom z těla vytěžili maximum s ohledem na jeho zdraví. K nástupu na kurz nejsou třeba žádné předchozí zkušenosti se sportem nebo s odvětvím fitness. Vše se dozvíte u nás na kurzu! Ani nemusíte chtít stát se trenérem. Znalosti z kurzu totiž zajisté využijete i u sebe. Stačí jen chuť učit se novým věcem.

 

KOMPLEXNOST

V naší škole se zaměřujeme na komplexnost. Naše tělo je jedinečný navzájem propojený systém, a tak nelze od sebe jednotlivé struktury oddělovat. Bereme lidské tělo jako celek. Naučíme Vás principy fungování motoriky a vztahy mezi jednotlivými části pohybového systému a zbytku těla. 

 

Absolvováním trenérského kurzu se naučíte: 

  • Diagnostiku pohybového aparátu

  • Anatomii pohybového systému a souvisejících struktur

  • Sestavit trenérský plán na míru na základě diagnostiky

  • Různé cvičební metody 

  • Cvičení se specifickými skupinami lidí 

  • První pomoc při akutních obtížích a postup při chronických obtížích

  • Základy výživy a sestavení jídelníčku na míru

  • Suplementaci a její využití v praxi

  • Psychologii a přístupy ke komunikaci s klienty


Proč využíváme vývojovou kineziologii?

Vývojová kineziologie je učení o pohybových projevech člověka. Sice primárně zkoumá pohybové projevy dítěte, ale z těch pramení základy pro dospělého. A tento směr je nám ze všeho nejblíže, protože respektuje naši přirozenost - ve vnímání a ovládání těla v klidu i v pohybu.

Objednejte se

Název kurzu: Instruktor fitness - trenérský kurz
 

Fitness education s.r.o.

Kontaktujte nás

Vojtíškova 1783/2, Praha 4

info@fitness-education.cz

+420 607 866 333

Sdílejte s námi