Kineziotaping nejen pro sportovce - navazující

Navazující seminář

Využití kineziotapingu ve sportu i v běžném životě

Jedinečný seminář, který posune Vaše znalosti dál - naučte se tejpovat specifické diagnózy, děti a těhotné. 

Proč zvolit právě náš seminář?

ŠKOLITELÉ

Naše školitelka Mgr. Eliška Peterková je opravdovou odbornicí na svém místě. Má dlouholeté zkušenosti z praxe fyzioterapie, kde se zabývá jak běžnou klientelou, tak sportovci. I přes svou velkou odbornost se paní Peterková stále dál vzdělává. 

FILOZOFIE 

Naším cílem je ukázat lidem, že kineziotaping mohou efektivně využívat nejen fyzioterapeuté, ale také trenéři nebo široká veřejnost. Paní Mgr. Peterková umí náplň semináře podat tak, že ji jsou schopni pochopit a využít i úplní laici. V tomto navazujícím semináři se naučíte, jak tejpovat např. děti a těhotné ženy. 

PRO KOHO JE SEMINÁŘ URČENÝ

Náš seminář je určen všem, které zajímá principy kineziotapingu a jeho využití u běžné populace a u sportovců. K nástupu na seminář je lepší mít základní povědomí o lidské kostře a svalech, ale není to nutnost! Paní Mgr. Peterková Vám vše ochotně vysvětlí. Jinak Vám stačí chuť se učit novým věcem! Zbytek už zajistíme my. 

KOMPLEXNOST

Seminář se nese v duchu komplexnosti. Budete se učit, jak brát lidské tělo jako jeden celek. Nelze oddělovat jednotlivé úseky, když jsou navzájem propojené - jak anatomicky, tak neurofyziologicky.

 

Absolvováním navazujícího semináře se naučíte:

  • Zopakujete si techniky ze základního semináře

  • Rozšíření aplikací kineziotapingu na kolena a kotníky

  • Jak tejpovat zápěstí, klouby ruky

  • Jak využít tejpování u těhotných a po porodu

  • Jak lze tejpovat miminka a malé děti

  • Tejpování v oblasti obličeje


Co je to kineziotaping? 

Kineziotaping spočívá v aplikaci pružných různě barevných textilních lepicích pásek na tělo s očekáváním terapeutického účinku. A jak kineziotaping funguje? Efekt je jak mechanický přímo v místě aplikace, tak reflexní. Pružná páska vytahuje kůži a podkoží, tudíž umožňuje snadnějšímu toku krve, lymfy a tkáňové tekutiny. Aplikovaná páska navíc dráždí kožní receptory, což přes stimulaci centrálního nervového systému zpětnovazebně pozitivně ovlivňuje místo aplikace.  


Datum konání:

09.04.

Místo konání:

Fitness Star
Vojtíškova 1783/2
Praha Chodov

Cena

2790,-

Objednejte se

Název kurzu: Kineziotaping nejen pro sportovce - navazující
 

Fitness education s.r.o.

Kontaktujte nás

Vojtíškova 1783/2, Praha 4

info@fitness-education.cz

+420 607 866 333

Sdílejte s námi