O nás

V roce 2011 jsme založili školící centrum Fitpraha. V tu dobu by nás asi nenapadlo, jak velký úspěch bude školení nových instruktorů fitness mít a kam dál se posuneme.

Fitness je velice dynamickým oborem a můžeme se zde setkat s řadou metod a principů, z nichž některé vycházejí z tzv. vývojové kineziologie. Vývojová kineziologie je učení o pohybových projevech člověka. Sice primárně zkoumá pohybové projevy dítěte, ale z těch pramení základy pro dospělého. A tento směr je nám ze všeho nejblíže, protože respektuje naši přirozenost - ve vnímání a ovládání těla v klidu i v pohybu.

Našim postupným vývojem jsme došli k závěru, že kvalitní osobní trenér by měl mít přehled nejen o pohybových projevech člověka, ale také o fungování psychiky, protože ta je motorem celého těla. Navíc také není od věci mít možnost se na člověka podívat i z jiného než západního pohledu.

Proto jsme se my - Aleš a Míša Vítkovi - rozhodli posunout úroveň školení trenéru ještě o něco výš a založit společnost, jejíž hlavní filozofií je komplexnost.

Budeme se na Vás těšit na kurzech.

Aleš a Míša

Fitness education s.r.o.

Kontaktujte nás

Vojtíškova 1783/2, Praha 4

info@fitness-education.cz

+420 607 866 333

Sdílejte s námi