Fyziologie zátěže – jak dosáhnout maximálních výsledků

Fyziologie zátěže - jak dosáhnout maximálních výsledků

Dosáhněte maximálních výsledků díky znalosti fungování lidského těla v zátěži.

Unikátní seminář zaměřený na nejnovější poznatky v oblasti výživy, bioenergetiky a fyziologie.

Proč zvolit právě náš seminář?

Informace o cvičení a výživě jsou všude a mnohé z nich se zdají být velmi protichůdné, což může lidem, kteří se snaží vytvořit si zdravé dlouhodobé návyky, způsobit mnoho problémů. Každý fitness profesionál by se měl držet kvalitních zdrojů informací pro své vlastní vzdělávání a pro sdílení znalostí se svými klienty. Cílem tohoto semináře je naučit vás mít vědecký pohled na fitness a výživu, což vám pomůže stát se lepším trenérem. Tento seminář bude výhodný i pro lidi, kteří nejsou zaměstnáni ve fitness oboru, protože důkladně probereme mnoho vědeckých doporučení pro dosažení vašich cílů.

Rozvržení semináře:

První část semináře bude zaměřena na bioenergetické principy. Dozvíte se, jak tělo funguje při různých typech cvičení (intenzivní vs. mírné cvičení) a jak se využívají různé zdroje energie k podpoře pohybové aktivity (fosfokreatin vs. sacharidy vs. tuky). Probereme také meziorgánovou komunikaci mezi svaly, játry a tukovou tkání a dozvíme se, proč je jejich spolupráce během cvičení klíčová. Nakonec využijeme získané poznatky k lepšímu pochopení procesu hubnutí a přibírání na váze a probereme vědecká doporučení pro úspěšnou regulaci tělesné hmotnosti.

Druhá část semináře bude věnována tělesným adaptacím na cvičení, kde se zaměříme především na svalovou hypertrofii (růst svalů). Seznámíte se s různými biologickými mechanismy, které jsou zodpovědné za nárůst síly, vytrvalosti a velikosti svalů. Poté probereme, co věda doporučuje ohledně tréninku a výživy pro maximalizaci svalového růstu.

Objednejte se​