Osobní trenér / trenérka ve fitness – Praha

Osobní trenér / trenérka ve fitness Praha

Jediný opravdu komplexně zaměřený trenérský kurz v České republice.

U nás se dozvíte, jak funguje vývojová kineziologie ve fitness

S naším unikátním trenérským kurzem pochopíte, jak funguje lidský pohyb, naučíte se ty nejefektivnější posilovací techniky, dozvíte se, jak využít psychiku pro maximální výsledky a jak sestavit kvalitní stravovací plán. Vše následně propojíte v jeden propracovaný celek a stane se z Vás opravdu kvalitní a komplexní trenér. 

Staňte se osobním trenérem ve fitness a dělejte práci, která Vás bude bavit
Buďte součástí komunity sportovců a osobních trenérů
Podpora, rady a pomoc s rozvojem i po absolvování kurzu

Naučte se řešit opravdové příčiny problémů, nikoliv jen jejich důsledky

ŠKOLITELÉ

Kurzem Vás provedou školitelé s dlouholetými zkušenostmi, zejména Aleš Vítek, zakladatel Fitpraha, a jeho žena, fyzioterapeutka Michaela Vítková. Zakládají si na profesionálním, ale zároveň přátelské vystupování. U nás se nebudete stydět na cokoliv zeptat, protože i my jsme také kdysi začínali. Zaměřujeme se na využívání principů moderní vývojové kineziologie, která nám dává největší smysl jak ve oblasti sportu, tak v oblasti každodenního života.

FILOZOFIE

Cílem našeho kurzu je vyškolit schopné a komplexní trenéry, kteří budou se svými klienty pracovat na nejvyšší možné úrovni, a to jak po fyzické, tak po mentální stránce. Po absolvování kurzu dokážete zhodnotit stav pohybového aparátu klienta, odhalit případné přetížení, a na základě toho vybrat a zpracovat vhodný cvičební plán. Budete schopni podpořit své klienty po psychické stránce a také jim poradit vhodnou úpravu stravy a případnou suplementaci. 

PRO KOHO JE KURZ URČENÝ

Náš trenérský kurz je určen všem, které zajímá pohyb a chtějí se dozvědět více o tom, jak pohyb vzniká a co udělat pro to, abychom z těla vytěžili maximum se zachováním zdraví. K nástupu na kurz nejsou třeba žádné předchozí zkušenosti se sportem nebo s odvětvím fitness. Vše se dozvíte u nás na kurzu! Ani nemusíte chtít stát se trenérem. Znalosti z kurzu totiž zajisté využijete i u sebe. Stačí jen chuť učit se novým věcem.

KOMPLEXNÍ PŘÍSTUP

V naší škole se zaměřujeme na komplexnost. Naše tělo je jedinečný navzájem propojený systém, a tak nelze od sebe jednotlivé struktury oddělovat. Bereme lidské tělo jako celek. Naučíme Vás principy fungování motoriky a vztahy mezi jednotlivými části pohybového systému.

Jak to u nás na kurzech vypadá?

Absolvováním kurzu se naučíte:

  • Funkční diagnostiku pohybového aparátu v klidu i v pohybu

  • Anatomii pohybového systému a souvisejících struktur

  • Základy neurologie a řízení pohybu – co jsou to přirozené pohybové souhry a jak je efektivně využít v tréninku

  • Jak nastavení těla při cvičení ovlivňuje sílu, mobilitu kloubů a dechový vzor

  • Nejefektivnější cvičební metody a principy s ohledem na cíl klienta – nárůst síly, objemu, zvýšení výkonnosti nebo redukce hmotnosti.

  • Cvičení se specifickými skupinami lidí – těhotné ženy a ženy po porodu, děti a junioři, senioři, osoby s chronickými chorobami (srdeční onemocnění, metabolické poruchy apod.)

  • První pomoc při sportovním úrazu a postupy při řešení chronických bolestivých syndromů – můžeme jmenovat např. tenisový loket, iliotibiální syndrom, patrní ostruhy, vbočený palec a řadu dalších

  • Základy racionálního stravování a sestavení jídelního plánu

  • Suplementaci

  • Psychologii ve sportu a principy efektivní komunikace s klienty

Doporučení účastníků kurzůPřečtěte si další doporučení na našem Facebooku

Rozvržení kurzu

Individuální kurz

Kombinace online výuky a osobních setkání.

Délka studia Výukové dny Časový harmonogram
2-3 měsíce
Všední dny
Dle dohody

Místo konání

Individuální kurzy:
Bee Fit
Na Hřebenech II 1718/10
Praha 4 – Nusle

Cena kurzu

V ceně kurzu jsou zahrnuty studijní materiály, vstupy do prostor fitness a zkouška u autorizované osoby včetně vydání osvědčení o profesní kvalifikaci „Osobní trenér/trenérka ve fitness“.

Individuální kurz – 24 900,-

Zahájení kurzu dle dohody.

AKCE – Individuální kurz pro dva – 34 900,- 

Pokud budete na kurz docházet ve dvou, nabízíme sníženou cenu 34 900,- za oba oproti 49 800,-.

Zahájení kurzu dle dohody.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.